O nas

Prawdziwa pasja rodzi się latami. Czasem jest w człowieku od samego początku albo przychodzi po latach poszukiwań.

KLASYCZNE  PIĘKNO  MEBLI  Z  DREWNA

Już 30 lat na rynku…
Jesteśmy obecni w branży od 1989 roku. Nasza praca to rzemiosło, kunszt i miłość do drewna, przekazane od naszego ojca, założyciela firmy i pasjonaty sztuką meblarską. Wszystkie stylowe meble z naszych kolekcji są obietnicą ponadczasowej linii, trwałości i klasy, stanowiąc dziedzictwo kunsztu stolarskiego taty.

 Meble na lata…
Trwałość surowca, gdzie każdy jego kawałek jest niepowtarzalny i tak wyjątkowy, gwarantuje efekt w postaci nietuzinkowych mebli z duszą, które cieszyć będą przez całe lata! Nasze stoły, łóżka czy komody przetrwają dekady, by wraz z domownikami tworzyć historię Twojego domu!

Stylowe i uniwersalne…
Drewno, z uwagi na swoją twardość, strukturę i zdolność do profilowania, stanowi materiał do uniwersalnego zastosowania. Świetnie sprawdzi się w Twojej kuchni, salonie czy sypialni; z uwagi na brak toksyczności czy właściwości alergizujących meble naturalne są najbezpieczniejsze dla Twojego zdrowia!

Marzysz o domu z duszą? Nasze meble z litego drewna zbudują Twój świat!

Drewniane meble to sztuka naśladująca naturę…
Dziś, bazując na wieloletniej tradycji, oferujemy Ci eleganckie stoły, komody, kredensy czy sekretarzyki wykonane na bazie litego drewna, zawsze tworzone z precyzją i dbałością o detal. Wyjątkowość modeli naszej produkcji to ich naturalność, ponadczasowa linia, idealna do aranżacji w klasycznych czy też nowoczesnych wnętrzach. Świetnie komponuje się w towarzystwie surowego betonu, kamienia czy cegły, nadając ciepły i prawdziwie domowy charakter wnętrzom. Korzystając z dobrodziejstw naturalnych surowców, masz szansę stworzyć dom w zgodzie i harmonii z naturą!