Kuchnie

MEBLE KUCHENNE OD RUSTYKALNYCH PO NOWOCZESNE

  • projektowanie
  • pomoc w aranżacji
  • solidne, trwałe wykonanie
  • transport i montaż gratis

Naturalny surowiec świetnie sprawdza się w kuchniach i jadalniach, które stanowią serce każdego domu. Nadają pomieszczeniom przytulnego charakteru. Pozwalają zaaranżować ciepły klimat we wnętrzach. Właśnie dlatego meble kuchenne z drewna są od lat chętnie wybierane zarówno przez miłośników tradycyjnego stylu, jak i nowoczesnego wzornictwa.

 

Czar rustykalnego wyposażenia

Meble kuchenne z drewna litego kojarzą się z tradycją, a także kuchniami babć i mam. Wprowadzenie do wnętrz szafek z naturalnego surowca od razu ociepla pomieszczenie i sprawia, że nabierają one domowego wyrazu. Dodatkowo mogą być to konstrukcje utrzymane w charakterystycznym rustykalnym stylu. Klasyczny, prosty stół z grubym blatem cieszy się od pokoleń zainteresowaniem odbiorców. Coraz większą popularność w ostatnim czasie zyskują także meble kuchenne prowansalski. Utrzymane są w jasnych barwach i nie posiadają zbyt wielu zdobień. Charakterystycznym meblem tego stylu są witrynki do jadalni z przeszkleniami.

 

Twist tradycji i nowoczesności

Miłośnicy współczesnych trendów także chętnie decydują się na meble kuchenne z drewna. Wybierają jednak modele o minimalistycznym wyglądzie, gdzie proste linie decydują o ostatecznym wyglądzie konstrukcji. Istotne znaczenie ma także atrakcyjna kolorystyka wyrobów z naturalnego surowca. Bogactwo barw i efektowne usłojenia sprawiają, że fronty szafek, czy blaty nie potrzebują dodatkowych dekoracji. Istnieje możliwość zestawienia takich mebli z nowoczesnymi dodatkami, w postaci ścian z betonu architektonicznego, czy efektownych paneli szklanych.