Sypialnie drewniane

Ciepło bijące od drewnianych mebli idealnie sprawdza się w sypialniach. Wprowadza przyjemną atmosferę, która cudownie koi przed snem i pozwala się wyciszyć. Naturalne pochodzenie materiałów dodatkowo zapewnia wysoką trwałość konstrukcji, a także korzystnie wpływa na zdrowie.

 

Najwyższy standard wypoczynku

O komforcie sypialni drewnianej decyduje w dużej mierze łóżko. Istotne znaczenie ma dobór odpowiedniej wielkości ramy. Proponujemy w naszej ofercie modele podwójne w prawdziwie królewskich rozmiarach. Pozwala na doskonały wypoczynek parom. Do pokoju gościnnego lub młodzieżowego będą idealnie pasowały pojedyncze łóżka. Warto pamiętać także o odpowiednim materacu – dostosowanym do własnych potrzeb i warunków fizycznych. Na poczucie wygody wpływa także zastosowanie w konstrukcji łóżka dodatkowych rozwiązań, np. szuflad w dolnej części konstrukcji, czy baldachimów pozwalających na zwiększenie prywatności .

 

Naturalny urok dodatków

Sypialnie drewniane urzekają dzięki wprowadzeniu mebli z naturalnego surowca. Komody, szafy, toaletki, szafki nocne będą idealnym dopełnieniem pokoju. Pozwalają zagospodarować wnętrze w funkcjonalny sposób, a przy tym dodają im dekoracyjności. Utrzymane w stylu kolonialnym, rustykalnym bądź prowansalskim wpływają na stworzenie cudownej aury w pomieszczeniu. Spójna estetyka w połączeniu z neutralną kolorystyką mebli stwarzają odpowiednie warunki do wypoczynku. Warto wprowadzić do sypialń lustra. Optycznie powiększą przestrzeń, a także rozjaśnią je i wprowadzą odrobinę elegancji.